Matavimo įrangos nuoma

Trumpalaikė ir ilgalaikė energijos apskaitos ir stebėjimo įrangos nuoma  (monitoringo sistema).

Energijos apskaitos ir stebėjimo įranga yra viena iš energijos vartojimo efektyvumo didinimo priemonių. Energijos apskaitos ir stebėjimo įranga leidžia nuolat matuoti ir analizuoti energijos suvartojimą ir sąnaudas, nustatyti ir įgyvendinti energijos taupymo būdus, mažinti šiltnamio dujų išmetimą ir didinti verslo konkurencingumą.

Tačiau energijos monitoringo ir apskaitos sistemos gali turėti daug naudos pramonės įmonėms, pvz.:

  • Nustatoma ir valdoma rizika, susijusi su energijos vartojimu ateityje;
  • Stebimas ir matuojamas energijos suvartojimas, siekiant atrasti potencialias energijos taupymo galimybes;
  • Pagerinamas bendras veiklos efektyvumas, sumažinus sąskaitas už energijos suvartojimą;
  • Padidinamas konkurencingumas ir įvaizdis rinkoje, įgyvendinant aplinkosaugos ir klimato kaitos politiką.

Kai kurios įmonės nelabai suinteresuotos investuoti į energijos monitoringo ar apskaitos sistemas.  Tai gali būti dėl įvairių priežasčių, pvz., trūksta finansinių išteklių, žinių ar motyvacijos.

Be to, yra įvairių finansavimo galimybių ir paramos priemonių, skirtų skatinti energijos vartojimo efektyvumo didinimą pramonės įmonėse, kurias siūlo Lietuvos energetikos agentūra, Aplinkos projektų valdymo agentūra, BALTPOOL UAB ir Viešųjų investicijų plėtros agentūra. Jei norite sužinoti daugiau apie šias galimybes, galite apsilankyti jų svetainėse arba susisiekti su jais tiesiogiai.

Energijos apskaitos ir stebėjimo įrangos nauda

Tam, kad įmonės pajaustu energijos apskaitos ir stebėjimo įrangos naudą „Pramonės auditas“ MB gali pasiūlyti šias sistemas trumpalaikei ar ilgalaikei nuomai.

Energijos apskaitos ir stebėjimo įrangos nuoma gali būti trumpalaikė arba ilgalaikė, priklausomai nuo nuomotojo ir nuomininko sutarties sąlygų.

Jei jūs ieškote patikimos ir kokybiškos energijos apskaitos ir stebėjimo įrangos nuomos paslaugos, galite kreiptis į :

Pramonės auditas, MB –

  • Siūlo energijos apskaitos ir stebėjimo įrangos nuomą trumpalaikiams matavimams, taip pat atlieka energetinius auditus, termovizinius tyrimus, co2 pėdsako vertinimus ir kitas paslaugas.
  • Siūlo energijos apskaitos ir jos nuskaitymo sprendimus, konsultuoja ir diegia apskaitos bei jos nuskaitymo sistemas, taip pat naudoja neinvazinius matavimo prietaisus.
  • Siūlo automatizuotą elektros energijos apskaitą, kuri užtikrina pastovų informacijos kaupimą, apdorojimą ir atnaujinimą, taip pat vartotojui bet kuriuo metu pasiekiamus visus duomenis apie energijos sąnaudas ir nukrypimus.